Dołącz do nas na nk.pl
Dołącz do nas na facebook.pl
Dołącz do nas:
Kontakt z MDance Studio Tańca
Mapa strony MDance Studio Tańca
Strona główna MDance Studio Tańca

UWAGA!!!

Mdance Studio organizuje urodziny pod nową marką 

kliknij w ikonę i zapoznaj się z nową atrakcyją ofertą

tak było kiedys....

PODSTAWOWY KOSZT IMPREZY

Do 12 osób 400zł, każda następna osoba-20 zł

Co zapewniamy:

- świetną zabawę (3 godz)

- lekcję tańca

- wykwalifikowaną hostessę/hostessa w stroju z wybranej animacji

- malowanie twarzy

- tort

- poczęstunek (cukierki, ciasteczka, paluszki, chipsy, owoce)

- soki, napoje (0,6 l/ osobę)

- kolorowa zastawa

- dodatki urodzinowe (czapeczki, okulary, trąbki)

- przystrojenie sali zgodnie z wybranym tematem imprezy

 

Dodatkowo:

-kubeczek z twarzą jubilata (1 szt-20 zł)

-zaproszenia( 1 szt- 2 zł)

-impreza przedłużona (1 godz- 50 zł)

-zaproszenie na pojedyncze zajęcia taneczne dla dziecka w MDance (1 szt-4 zł)

-prezenty dla gości (słodki upominek, kubek z imieniem -25 zł/ osobę)

-ciepłe tosty ( 2 szt- 5 zł)

Prosimy, by wszyscy goście oraz solenizant przyszli w stroju i obuwiu sportowym.


ANIMACJE

KUBUŚ PUCHATEK

Zaproszeni goście wspólnie przygotują taniec – niespodziankę dla Kubusia Puchatka, pomogą odnaleźć Prosiaczka, który znowu się zgubił, oraz na zakończenie tak wyczerpującej zabawy otrzymają do posmakowania małe „co nieco”.

BALONOWE PRZYJĘCIE

„ Baloniku mój malutki…” – kto nie lubi zabaw z balonem, a co dopiero z niezliczoną ilością kolorowych balonów, którymi będzie wypełniona Sala Urodzinowa? Sami stworzymy balonowe ludki, którymi obdarujemy solenizanta. Dodatkową atrakcją będą bańki mydlane.

(balony, bańki mydlane)

BAL KSIĘŻNICZEK

która z dziewczynek nie marzy o zostaniu księżniczką? My te marzenia spełnimy. Wspólnie wybierzemy kreację dla solenizantki, oraz dla każdego gościa. Tak wystrojeni udamy się na bal, gdzie zaprezentujemy swoje stroje oraz wcześniej przygotowany królewski taniec.

(maski, korony, sukienki, z domu sukienki od gości, światełka choinkowe i inne ozdoby)

AHOJ! PIRACI! AHOJ!

Jak piraci to i skarb piracki. Tylko gdzie on jest schowany? Kapitan wraz ze swoją załogą odnajduje mapę i tu zaczyna się przygoda. Po drodze na podróżników czekają nie lada zadania i przeszkody do pokonania. Ale nagroda jest tego warta. Po odnalezieniu skarbu piraci przedstawią wcześniej przygotowany taniec zwycięski .

INDIAŃSKA WIOSKA

Wielki wódz przywita wszystkie dzieci i nada im indiańskie imiona. Następnie wspólnie przygotujemy pióropusze, talizmany i wymalujemy buzie w prawdziwie indiańskim stylu. Odtańczymy indiańskie tany i tak przygotowani rozpoczniemy polowanie na bizona, co wymaga zarówno odwagi, zwinności jak i umiejętności skradania.

URODZINY NA OPAK

Urodziny dziecka w zwariowanym stylu, gdzie wszystko będzie na opak. Przygotujemy zaproszenia, które można będzie odczytać jedynie w lustrzanym odbiciu, poprosimy gości, by przebrali ubrania na lewą stronę. Zaczniemy urodziny od końca, przywitamy mówiąc: „do widzenia”. Sprawimy, by znane zabawy okazały się nie do poznania, pokażemy jak inaczej zjeść posiłek, który będzie zresztą inaczej przygotowany .

ZATAŃCZ Z HANNAH MONTANA

Fantastyczna zabawa pełna magii, muzyki i tańca w stylu Hannah Montana. Wspólnie z Miley przygotujemy choreografię do jej teledysku. Jak przystało na gwiazdę, nie zabraknie również sesji zdjęciowej. Sprawdzimy ile fani wiedzą na temat swojej idolki – urządzimy quizy, zabawy i konkursy z nagrodami.

ZOSTAŃ GWIAZDĄ HIGH SCHOOL MUSICAL

Przeprowadzimy casting „Zostań Gwiazdą High School Musical”. Każdy uczestnik zabawy będzie mógł wziąć udział, zaprezentować swój taneczny talent lub zająć miejsce w jury. Dodatkową atrakcją będą konkursy i muzyczne quizy min. z wiedzy o musicalu. Na zakończenie goście VIP przejdą po czerwonym dywanie Aleją Gwiazd w blasku fleszy.

 

Aktualności | zajęcia Fitness | Grafik- zapisy | Cennik | O nas | Galeria | Partnerzy | Regulamin | POKAZY | Kontakt | Mapa strony | trening personalny | tanecznie dla dzieci | Urodziny dla dziecka | zajęcia taneczne- kursy | Studio Baletowe
MDance Studio © 2011. Realizacja: Zdzislowicz.pl - Strony WWW Rzeszów