Dołącz do nas na nk.pl
Dołącz do nas na facebook.pl
Dołącz do nas:
Kontakt z MDance Studio Tańca
Mapa strony MDance Studio Tańca
Strona główna MDance Studio Tańca

ZAJĘCIA od września 2015/2016- NOWY SEZON

JAK ZAPISAC (aktualne od sierpnia)?

Zapisów dokonujemy w formie on-line poprzez grafik. (grafik należy przesunąć na odpowiedni tydzień w przypadku baletu zajęcia rozpoczną się w tygodniu 14-20.08.2015) Wymagane jest wpłacenie zaliczki w wysokości równowartości jednych zajęć. Zapisy dają wgląd w ilość dzieci na poszczególnych zajęciach zarówno rodzicom jak i recepcji MD, oraz ułatwiają kontrolę nad ilością dzieci na zajęciach. W MDance nie ma przepełnionych grup, maksymalna ilość dzieci to 15 na zajęciach.

Po zarezerwowaniu należy przyjść z dzieckiem na balet. Jeżeli dziecko nie wykazywało chęci uczestnictwa w zajęciach (do 15 minut wyjdzie z zajęć) zwracamy zaliczkę, natomiast w przypadku zainteresowania kupnem karnetu można dopłacić do pełnej kwoty na miejscu w recepcji. Pierwsze zajęcia są wtedy wliczane w karnet.

 

Bardzo prosimy o sprawdzanie ważności karnetu, ilości pozostałych zajęć, oraz monitorowanie wpłat. Posiadając kartę MD możecie regulować wpłaty internetowo, poprzez stronę www.mdance-studio.pl. Na recepcji można kupić spudniczkę TUTU (baletowa). 

 

Każda dziewczynka kocha tańczyć, marzy o tym aby ubrać różową sukienkę TUTU, baletki i stać się małą baletnicą.  Ruch jest naturalną potrzebą każdego dziecka, a dobrze pokierowany przez instruktorów- specjalistów może przynieść wiele korzyści nie tylko w sferze  psychicznej ale również w fizycznej, chociażby w postaci dbałości o prawidłową postawę, czy lepszą koordynację ruchową. Balet dla dzieci jest pierwszą formą aktywności ruchowej wybieraną przez dzieci i ich rodziców już od 3 roku życia.

 

JAK WYGLADAJĄ ZAJĘCIA BALETU

Zajęcia baletu oparte są na zabawie. Im dziecko starsze tym intensywniej wprowadzane są złożone elementy techniki baletowej. Każde zajęcia rozpoczynają się od rozgrzewki ogólnorozwojowej, w której występują ćwiczenia rozciągające, a także uczące nawyku prawidłowej postawy. Następnie dziewczynki uczone są pozycji baletowych, ćwiczą technikę i powtarzają proste układy taneczne.

KILKA PRAKTYCZNYCH UWAG wynikających z naszego doświadczenia-

Przeczytaj zanim przyjdziesz z dzieckiem na zajęcia.

 

DLA KOGO?-

Dla każdej dziewczynki która SAMA CHCE dołączyć do grupy małych baletnic. Z doświadczenia wiemy że wybór grupy tanecznej ostatecznie należy do dziecka.  Minimalny wiek 3,5 roku jest wiekiem umownym. Jeżeli dziecko nie chce, lub nie jest pewne dołączenia do grupy dajemy możliwość zobaczenia zajęć, przyglądnięcia się im. Jeżeli dziecko uzna że jeszcze nie chce uczestniczyć, można spróbować kilka miesięcy później, gdyż nabór w grupach wiekowych do 6 lat jest ciągły.

Stosujemy zasadę że można zapłacić po zajęciach- jeżeli dziecko na pierwszych zajęciach nie będzie chciało ćwiczyć, lub się znudzi po kilkunastu minutach wtedy rodzić nie zapłaci za zajęcia. 

 

JAK UBRAĆ?

Na pierwsze zajęcia polecamy wygodny, obcisły strój (getry, body/koszulka, skarpetki). Jeżeli dziecko zdecyduje że będzie chciało chodzić na lekcje baletu wtedy doradzimy gdzie w Rzeszowie tanio można kupić sukienki, spódniczki do baletu, getry, baletki itd. Odradzamy znane rzeszowskie sieciówki, gdyż posiadają odzież bardzo słabej jakości. Wspieramy produkty regionalnej

 

W miesiącu wrześniu każdego roku zezwalamy aby rodzice przebywali na sali i obserwowali zajęcia z baletu. Od października staramy się aby dzieci mogły ćwiczyć bez „widowni”. Dlaczego?

 

Dziecko nie skupia się na zajęciach tylko patrzy na opiekuna, podchodzi do niego, nie uczestniczy w pełni w zajęciach- rozprasza się.

Wyjątek stanowią nowe dzieci, uczestniczące w pierwszych zajęciach.

Pozwalamy rodzicom/opiekunom przebywać na sali w przypadku kiedy dziecko na pierwszych zajęciach nie chce wejść samo na sale

Kiedy dziecko zaadaptuje się do zajęć rodzice mogą przyglądać się zajęciom 10 minut przed ich końcem.

Aktualności | zajęcia Fitness | Grafik- zapisy | Cennik | O nas | Galeria | Partnerzy | Regulamin | POKAZY | Kontakt | Mapa strony | trening personalny | tanecznie dla dzieci | Urodziny dla dziecka | zajęcia taneczne- kursy | Studio Baletowe
MDance Studio © 2011. Realizacja: Zdzislowicz.pl - Strony WWW Rzeszów